Varsity Schedule

*denotes District 8-6A Game   #Senior Day   BOLD=Warrior Field

Scrimmages

DateOpponentField
Feb. 5Burleson CentennialWarrior Field
11am
Feb. 5Keller CentralWarrior Field
4pm
Feb. 8Dallas SkylineWarrior Field
6pm
Feb. 12Mesquite PoteetWarrior Field
11am
Feb. 12GranburyWarrior Field
4pm
Feb. 15FW PaschalFW Paschal
4pm
Feb. 19Dallas JesuitDallas Jesuit
11am
Feb. 19Plano WestDallas Jesuit
1:30pm

Regular Season

DateOpponentField
Feb. 24Woodrow Wilson
Warrior-Panther Classic
Warrior Field
10am
Feb. 24Ennis
Warrior-Panther Classic
Warrior Field
7pm
Feb. 25Abilene
Warrior-Panther Classic
Warrior Field
4pm
Feb. 25Corsicana
Warrior-Panther Classic
Warrior Field
7pm
Feb. 26Lake Ridge
Warrior-Panther Classic
Warrior Field
1pm
Mar. 3Cedar Hill
Irving ISD Tournament
Warrior Field
3pm
Mar. 3Timberview
Irving ISD Tournament
Warrior Field
5:30pm
Mar. 4Denton
Irving ISD Tournament
Warrior Field
3pm
Mar. 4Keller Central
Irving ISD Tournament
Warrior Field
5:30pm
Mar. 5The Colony
Irving ISD Tournament
Warrior Field
12:30pm
Mar. 10Mansfield Legacy
Drew Medford Memorial
Mansfield Legacy
1:30pm
Mar. 10Mansfield
Drew Medford Memorial
Mansfield Legacy
4pm
Mar. 11Temple
Drew Medford Memorial
FW Paschal
2:30pm
Mar. 11All Saints
Drew Medford Memorial
FW Paschal
5pm
Mar. 12Mansfield Lake Ridge
Drew Medford Memorial
FW Paschal
11am
Mar. 15at Arlington Bowie*Arlington Bowie
7pm
Mar. 18Arlington Bowie*Warrior Field
7pm
Mar. 22Arlington Martin*Warrior Field
7pm
Mar. 25at Arlington Martin*Arlington Martin
7pm
Mar. 29at Grand PrairieGrand Prairie
7pm
Apr. 1Grand Prairie*Warrior Field
7pm
Apr. 5Arlington Sam Houston*Warrior Field
7pm
Apr. 8at Arlington Sam Houston*Arlington Sam Houston
7pm
Apr. 9MansfieldWarrior Field
12pm
Apr. 12at Arlington*Arlington
7pm
Apr. 14Arlington*Warrior Field
7pm
Apr. 15Denton GuyerWarrior Field
7pm
Apr. 18at EatonEaton
7pm
Apr. 22EatonWarrior Field
7pm
Apr. 23FW Paschal#Warrior Field
12pm
Apr. 26Arlington Lamar*Warrior Field
7pm
Apr. 29at Arlington Lamar*Arlington Lamar
7pm